Kasım 08, 2010

Ekim, Kasım, Aralık of içim dışım kapkaranlık ...

Ekim:
Yine zorlu geçen bir ay yaşadım. İptal edilen sınavın yenisine hazırlandım durdum. Hızlandırılmış kursa gidip, günde üç dört tane deneme çözme peşinde geçen bir ayın sonunda sınava girip deyim yerindeyse tek nefeste kurtuldum. Neyse bunu da atlattım diyecek kadar iyi geçti sınavım. Şimdi artık sonuçlara bakalım :) Bu hafta içinde açıklanacakmış diyorlar, umarım öyle olur da biz de önümüze bakarız.
Tüm bu sınav gailesi dışında ailemizde mutlulukla karşılanan bir de olay yaşadık. Tek bekar dayım da evlenme kararı aldı, ve de dünya evine girmek adına ilk adımlarını atmaya hazırlanıyor. Bu bayram sadece bayram olarak değil, kız isteme töreni ve nişan hazırlıkları gibi mutlu telaşlarla da renkleneceğe benziyor.

Kasım:
Ekim ayı ne kadar zorlu geçtiyse, Kasım ayı da o kadar boş geçti benim için. Sınav bitince kelimenin tam anlamıyla boşluğa düştüm diyebilirim. Öncelikle salonun her yerine yaydığım kitaplarımı testlerimi toplayıp kaldırdım. Sonra işe yaramazları attım bir güzel ve her yeri pırıl pırıl temizledim. Çok titiz olmama rağmen vaktim az diye koskoca salonu sınıf misali kullandım, yerlerde çözülmüş tortop test kağıtları, silgi pislikleri falan vardı, o kadar yani :)
Uzun zamandır izlemeyi planladığım dizilerim birikmişti. En az iki sezon 'Lie to me' ve baya birikmiş ' Mad Men' bölümleri vardı ki , izlemem günlerimi aldı.
Bunun dışında en az iki üç kere çarşı pazar Mersin Forum falan gezmem gerekti tabi ki. Nişan için elbise falan bakmam lazımdı şimdi. Neyse ki aradığımı buldum da kurtuldum artık. Bu haftamı da evimde keyif yaparak , geç saatlere kadar uyuyarak, Facebook'ta Twitter'da turlayarak geçirme kararı aldım. Bakalım bayram haftasında neler neler olacak ???

BİTTİ !

Hiç yorum yok: